Wyniki 2018

  1. Ado Franchini- Politecnico di Milano
  2. Adrianna Stawska – Akademia Sztuki w Szczecinie
  3. Agnieszka Dajczak – Akademia Sztuki w Szczecinie
  4. Agnieszka Małecka- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  5. Agnieszka Rutkowska- Akademia Sztuki w Szczecinie
  6. Agnieszka Śmiarowska – Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  7. Albina Melekh- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  8. Aleksandra Cyrbus- Politechnika Śląska
  9. Aleksandra Niepogoda-Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  10. Aleksandra Olczak- Politechnika Śląska
  11. Alessandra Di Stefano Grimaldi – Politecnico di Milano
  12. Amanda Kędzierska- Politechnika Salska
  13. Andreas Guskos-Akademia Sztuki w Szczecinie
  14. Andrzej Głowacki
  15. Andrzej Pestka- Akademia Sztuki w Szczecinie
  16. Ania Owsian-Matyja- Uniwersytet Zielonogórski
  17. Anna Halek – Politechnika Śląska
  18. Beniamin Łętkowski- Uniwersytet Zielonogórski
  19. Blanka Jaworska-Akademia Sztuki w Szczecinie
  20. Daniela Beker-Akademia Sztuki w Szczecinie
  21. Daniele Ferrari-Politecnico di Milano
  22. Daria Kubik – Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  23. Dominika Zawojska- Akademia Sztuki w Szczecinie
  24. Emilia Cieśla- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  25. Eugeniusz Matejko- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  26. Eryk Szczepański- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  27. Filip Zamiatnin- Uniwersytet Technologiczny w Łodzi
  28. Gabriela Rybicka – Akademia Sztuki w Szczecinie
  29. Gosia Swoboda-Akademia Sztuki w Szczecinie
  30. Grzegorz Maślewski- Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  31. Hanna Litwinowicz-Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  32. Hanna Litwinowicz, Sandra Hoeppner- Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  33. Henryk Regimowicz- Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  34. Irek Kuriata – Akademia Sztuki w Szczecinie
  35. Iga Śmierzchalska -Akademia Sztuki w Szczecinie
  36. Iwona Kosicka
  37. Jakub Palka- Akademia Sztuki w Szczecinie
  38. Janusz Stankowski- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  39. Joanna Bujacz- Akademia Sztuki w Szczecinie
  40. Joanna Kubiak- Uniwersytet Zielonogórski
  41. Joanna Stawiak- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  42. Joanna Targowicz, Mateusz Binkowski- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  43. Józef Jurek- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  44. Julia Czapiewska-Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  45. Julia Kusa, Karolina Zagórska- Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  46. Kamila Kieda- Akademia Sztuki w Szczecinie
  47. Karolina Owczarz- Akademia Sztuki w Szczecinie
  48. Katarzyna Frąc, Julia Wojaczek, Kinga Bieda, Joanna Suska, Dominika Lech- Politechnika Śląska
  49. Karolina Czajkowska-Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  50. Katarzyna Lewandowska- Akademia Sztuki w Szczecinie
  51. Katarzyna Rosłon-Politechnika Śląska
  52. Katarzyna Utecht-Akademia Sztuki w Szczecinie
  53. Katarzyna Zwolak – Akademia Sztuki w Szczecinie
  54. Krzysztof Groń- Politechnika Śląska
  55. Laura Kozak- Uniwersytet Zielonogórski
  56. Łukasz Kozłowski- Polsko Japońska Akademia Technik Komputerowych
  57. Magdalena Januszkiewicz- Akademia Sztuki w Szczecinie
  58. Magdalena Łuszczkiewicz- Politechnika Śląska
  59. Magdalena Opania-Politechnika Śląska
  60. Magdalena Tyczka
  61. Maja Wadas-Akademia Sztuki w Szczecinie
  62. Małgorzata Glazar- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  63. Małgorzata Kotyczka, Agnieszka Kuszelińska, Joanna Romaniec, Katarzyna Szkup
  64. Marcin Czopek – Politechnika Śląska
  65. Maria Trojnara- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  66. Marika Stanisławska-Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  67. Marta Muszyńska- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  68. Marta Orszt, Kamila Nowakowska, Dorota Balewicz- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  69. Marta Piórkowska-Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
  70. Marta Wiewiór- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  71. Miłosz Andryszewski- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  72. Mira Jarmołowicz- Akademia Sztuki w Szczecinie
  73. Mikołaj Stankowski- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  74. Monika Śnieżek-Politechnika Śląska
  75. Natalia Bąba Ciosek, Andrzej Ciosek – Politechnika Śląska
  76. Natalia Kliśko-Walczak- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  77. Natalia Regimowicz- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  78. Olga Chomska-Akademia Sztuki w Szczecinie
  79. Olga Panek- Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  80. Oliwia Prajzendanc- Akademia Sztuki w Szczecinie
  81. Oriana Tyll- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  82. Patrycja Migała, Zuzana Mitera, Michał Pierusiewicz, Oliwia Pochwała, Maciej Ptak- Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  83. Patrycja Ochman-Tarka, Magdalena Pińczyńksa-Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
  84. Paula Stachowiak- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  85. Paweł Machomet- Akademia Sztuki w Szczecinie
  86. Piotr Fiuk- Akademia Sztuki w Szczecinie
  87. Piotr Machowiak – Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  88. Piotr Sudak, Joanna Bozacka- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  89. Posters Involved by Dawid Czajkowski
  90. Robert Gruszewski- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  91. Sonia Magdziarz- Bartlett School of Architecture London
  92. Sonia Ratajczyk- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  93. Stefania Tsigkouni, Bartlett School of Architecture London
  94. Urszula Kalczyńska- Akademia Sztuki w Szczecinie
  95. Weronika Kępa- Akademia Sztuki w Szczecinie
  96. Weronika Bloch- Akademia Sztuki w Szczecinie
  97. Weronika Werner- Akademia Sztuki w Szczecinie
  98. Zofia Szczepaniak- Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  99. Zuzanna Ryś- Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  100. Zuzanna Urban, Maciej Piasecki, Magdalena Piszczek, Maja Masłyk, Krystyna Mazur, Wiktoria Pietysz, Kinga Łukasik- Akademia Sztuki w Szczecinie